Предмет: Физика,
автор: wwwloxyou
Визначте силу, що діє на провідник завдовжки 15 см зі струмом 0,6 А, розміщений під кутом 45° до ліній однорідного поля з індукцією 12 мТл.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 0,0008Н
Объяснение:
Дано:
l=15см=0,15м
I=6А
В=12мТл=0,012Тл
α=45°
---------------
F-?
F=I*B*l*sinα=0,6*0,012*0,15*0,71=0,0008Н
vahilovdmi:
Простите что вновь отвлекаю, но можете ли вы посмотреть на новый вопрос, дабы объяснить мне что и как делать дальше.
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: mariapohorila11
Предмет: Информатика,
автор: addxxent
Предмет: Литература,
автор: hocubazza
Предмет: Математика,
автор: KrutovEduard17
Предмет: Русский язык,
автор: fiert