Предмет: Физика, автор: Аноним

Прямолінійний провідник довжиною 50 см помістили в однорідне магнітне поле з індукцією 15 Тл перпендикулярно до ліній індукції. Визначте силу струму в провіднику, якщо сила Ампера становить 30 Н.

Ответы

Автор ответа: 9ineBot
0

Ответ:

m=2 кг L=0.5 м B=15 Тл I=?

===

m*g=I*B*L

I=m*g/(B*L)=2*10/(15*0.5)=2.67 A

================================

Похожие вопросы