Предмет: Физика,
автор: dan347tan
У однорідному магнітному полі з індукцією 80 мТл на провідник зі струмом 10 А діє сила 40 мН. Під яким кутом до ліній індукції розміщений провідник, якщо його довжина дорівнює 10см?
maksshakhnovskyy:
сас
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 30°
Объяснение:
Дано:
В=80мТл=0,08Тл
I=10А
F=40мН=0,04Н
l=10см=0,1м
-----------------
α-?
F=I*B*l*sinα
sinα=F/(I*B*l)=0,04/(10*0,08*0,1)=0,5
α=arcsin0,5=30°
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: 6jwvts29ry
Предмет: Математика,
автор: dana68235
Предмет: Литература,
автор: danial220077
Предмет: Биология,
автор: fedorivviktorija