Предмет: Физика,
автор: minnorixd
Чому дорівнює кінетична енергія кулі масою 10г, що летить зі швидкістю 800 м / с?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 3,2кДж
Объяснение:
Дано:
m=10г=0,01кг
V=800м/с
--------------
Ек-?
Ек=mV²/2=0,01*800²/2=3200Дж=3,2кДж
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: La6t1vka
Предмет: Українська література,
автор: brawlleon12382
Предмет: Геометрия,
автор: galaxystars
Предмет: География,
автор: guselanna
Предмет: География,
автор: hello5516