Предмет: Химия,
автор: ivanzi18
50 БАЛОВ
Масова частка Нітрогену у його сполуці
з Оксигеном дорівнює 30,4%. Відносна
молекулярна маса сполуки – 46. Знайдіть
формулу речовини.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
w(N) = 30,4%
Mr(NxOy) = 46
Знайти: (NxOy) -?
Знайдемо масову частку другого елементу w(O)
w(O) = 100% - 30,4% = 69,6%
w = (n * Ar) /Mr n = (w * Mr)/ Ar*100%
n(N) = (30,4% * 46)/14 *100% = 1
n(О) = (69,6% * 46)/16 *100% = 2
Формула сполуки NO2
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: dduze17
Предмет: Русский язык,
автор: rinqs
Предмет: Математика,
автор: polinaprijmak17
Предмет: История,
автор: arina12293
Предмет: Химия,
автор: nikitabrutedr