Предмет: Физика,
автор: pavlozzssa
Чому дорівнює внутрішня енергія 4 моль одноатомного газу при температурі 37
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
15,6кДж
Объяснение:
дельта U=3/2* Ню * R * T = 1,5 * 4 * 8,31 *(40 +273) =15,6 кДж
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: nkv2181219
Предмет: Математика,
автор: tomiriszhortuyl18
Предмет: Русский язык,
автор: mariyamaichuk
Предмет: Геометрия,
автор: mihayloviran2004