Предмет: Физика,
автор: mishaaytuganov
Катер перепливає річку, рухаючись відносно води зі швидкістю 36 км/год, у напрямі, перпендикулярному до берегів. Ширина річки 250 м, а швидкість течії річки 0,2 м/с. На яку відстань буде знесено катер вниз за течією протягом часу переправи? У відповідь впишіть лише число (м).
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
5 м
Объяснение:
vk=10 м/с s=250 м vp=0.2 м/с L=?
===
t=s/vk
L=vp*t=vp*s/vk=0.2*250/10=5 м
=============================
vahilovdmi:
Здравствуйте, пожалуйста помогите с вопросом.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: ivanivanov311390
Предмет: Алгебра,
автор: orlov991ml
Предмет: Литература,
автор: aroslavefimov677
Предмет: Литература,
автор: krikunkarina97