Предмет: Химия,
автор: Fhhjhhj266788
Обчислити масові частки елементів у складі ферум(||) оксиду
помогитее :даю 30 баллов
Ответы
Автор ответа:
1
Mr(Fe2O3)=2Ar(Fe)+3Ar(O)=56*2+16*3=112+48=160
w(Fe)=2Ar(Fe) : Mr(Fe2O3)=112:160*100%=70%
w(O)=3Ar(O) : Mr(Fe2O3)=48:160*100%=30%
w(Fe)=2Ar(Fe) : Mr(Fe2O3)=112:160*100%=70%
w(O)=3Ar(O) : Mr(Fe2O3)=48:160*100%=30%
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: ann63189
Предмет: Математика,
автор: licmanzlata111
Предмет: Литература,
автор: alina0SA1
Предмет: Математика,
автор: stanmelnikoff
Предмет: География,
автор: dahyhafig