Предмет: Физика,
автор: makspivovar38
Автомобіль гальмував протягом 5с. При цьому швидкість автомобіля зменшилась з 10 м/с до 5 м/с. Визначте прискорення і пройдений шлях.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: -1м/с²; 37,5м
Объяснение:
Дано:
t=5c
Vo=10м/с
V=5м/с
---------------
а-?; S-?
а=(V-Vo)/t=(5-10)*5=-1м/с²
S=Vo*t+at²/2=10*5-1*5²/2=37,5м
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: artemkondratyk7
Предмет: Математика,
автор: sakiranovan984
Предмет: Информатика,
автор: mashatreyk
Предмет: Українська мова,
автор: Kotikanya