Предмет: Физика,
автор: anus1337
1.Першу чверть шляху автомобіль рухався зі швидкістю 30 м/с, а решту шляху - зі швидкістю 20 м/с. Обчисліть середню швидкість руху автомобіля.
2. Першу третину шляху тіло рухалося зі швидкістю 6 м/с, а решту шляху зі швидкістю 2 м/с. Обчисліть середню швидкість руху тіла
ВикаБач:
v=S/t; t=(S/4):30 + (3S/4):20=(S/4)*(1/30 + 3/20)=(S/4)*(2/60+9/60)=11*S/240; v=S:(11*S/240)=240/11=21 9/11 м/с = 21.818... м/с
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
1. 16,7 м/с
2. 1,66 м/с
Объяснение:
Похожие вопросы