Предмет: Физика, автор: cc45111719

Яку роботу виконує електродвигун, який працює за на- прути 220 В, за 5 хв, якщо сила струму в ньому дорів- нює 3 А?​

Ответы

Автор ответа: milabolibruh29
1

Объяснение:

A=U*I*t 5хв.=300 сек

A=220*3*300=198 кДж


cc45111719: что означает "*"?
milabolibruh29: умножение
milabolibruh29: ответ переведен в кДж
cc45111719: спасибо
Похожие вопросы