Предмет: Химия,
автор: sendibravl785
Обчисліть масову частку Оксигену у Na2CO3.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Mr(Na2CO3) = 23 * 2 + 12 + 16 * 3 = 106 г/моль
w(O) = Ar(O) *n / Mr(Na2CO3) * 100% = 16*3 / 106 * 100% = 45%
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: kirablogersha
Предмет: Физика,
автор: bobylevaola910
Предмет: Математика,
автор: vaselina921
Предмет: Українська мова,
автор: nika202026
Предмет: Математика,
автор: abdrahmanovasveta