Предмет: Математика, автор: robertkolisnecenko

купили 1,5 м'яса 0,8 кг риби, заплативши за всю покупку 319,68грн. Скільки коштує 1кг м'яса, якщо 1кг риби коштує 111,6грн?
СРОЧНО ​

Ответы

Автор ответа: iramazurk
0

Ответ:

153,6 грн

Пошаговое объяснение:

1) 111,6 * 0,8 = 89,28 (грн) - стоит 0,8 кг рыбы

2) 319,68 - 89,28 = 230,4 (грн) - стоит 1,5 кг мяса

3) 230,4 : 1,5 = 153,6 (грн) - стоит 1 кг мяса

Похожие вопросы