Предмет: Физика, автор: lavvvvv

Визначити потужність, що споживається електричним двигуном, якщо струм в колі 8 А , а двигун ввімкнений в мережу 220 В

Ответы

Автор ответа: mathkot
1

Ответ:

Мощность электродвигателя равна 1760 Вт

Объяснение:

Дано:

I = 8 A

U = 220 B

Найти:

P - ?

--------------------------------

Решение:

Мощность электрического тока:

P = UI

Расчеты:

P = 220 B · 8 A = 1760 Вт

Ответ: P = 1760 Вт.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: arinaomelanenko8
Предмет: Алгебра, автор: valeriatolmaceva6