Предмет: Физика,
автор: lavvvvv
Від генератора ,напруга на затискачах якого 115 В, електроенергія передається електродвигуну по проводах ,опір якого 0,1 Ом . Визначити напругу на затискачах двигуна, якщо він споживає 50 А.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
110 В
Объяснение:
Сила струму в усьому колі рівна, отже через провідники проходить 50А.
Втрата напруги на опорі дротів Uдр=I*Rд=50*0,1=5 В
Напруга на двигуні Uдв=Uген-Uдр=115-5=110 В
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: sigalinamadina73
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Sadacx
Предмет: Українська мова,
автор: romankap1108
Предмет: Английский язык,
автор: lori111
Предмет: Математика,
автор: Этот7ник7уже7занят