Предмет: Химия,
автор: sharosharoyan1707
1. Обчисліть відносну молекулярну масу для таких сполук: PH3, H2SO4, HCl.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Mr(PH3)= 30.97+1*3= 34 моль
Mr(H2SO4)=1*2+32+16*4=98 моль
Mr(HCl) = 1+34.5=35.5 моль (36 якщо заокруглити )
sharosharoyan1707:
спс
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: nikolaokun282
Предмет: Алгебра,
автор: tuniknastua09
Предмет: Литература,
автор: damiresimhan5
Предмет: История,
автор: dankrslav
Предмет: Алгебра,
автор: popopopwj