Предмет: Химия, автор: egor645369

Укажiть масу води (кг), яку необхiдно взяти для приготування 0,5 кг розчину калiй гідроксиду з масовою часткою Кон 10%​

Ответы

Автор ответа: 2252563
1

Ответ:

массовая доля гидроксид калия - 10%

массовая доля воды = 100-10=90%

масса воды = 500*0,9=450 г

Похожие вопросы