Предмет: Химия,
автор: kvsesvit0209
Натрій хлорид масою 6 г рощчини у 42 мл води, обчислити масову частку солі (%) в одержаному рощчині, швидче!! Даю 15 балів
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
масса воды = плотность* объем = 1*42= 42 г
масса раствора = 6+42=48 г
массовая доля хлорида натрия = 6/48*100%=12,5%
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: nastya2562257
Предмет: Математика,
автор: karolinapletneva6
Предмет: Геометрия,
автор: Gefkrss
Предмет: Литература,
автор: lilappa
Предмет: Литература,
автор: melamory00