Предмет: Химия,
автор: Аноним
У якій масі води требо розчинити 10г цукру,щоб пригутувати розчин із масовою часткою р.р 5%
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
масса раствора = 10/0,05=200 г
масса воды = 200-10=190 г
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: thataze
Предмет: Русский язык,
автор: amirovruslan2
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: привет523
Предмет: Биология,
автор: dim4net
Предмет: Литература,
автор: Эрик2905