Предмет: Химия,
автор: muravskijvadim2009
визначити масу оксиду вуглецю, яка утворюється пр згорані 22л карбону із киснем
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
С3Н8 + 5О2 = 4Н2О +3СО2
n(C3H8)=22/44=0.5моль
n(CO2)=0.5/1 : x/3 =1.5моль
V=n*Vm
V(CO2)=1.5*22.4=33.6л
Ответ: V(CO2)=33.6л.
О
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Qwertysmit
Предмет: Русский язык,
автор: мёд6558
Предмет: Українська література,
автор: nYte2bayakal
Предмет: Математика,
автор: lisayavas
Предмет: Математика,
автор: Den1059