Предмет: Алгебра, автор: vladzelobkov3

СРОЧНО ПРОШУ ВАС ДАЮ 30 БАЛОВ

Кілограм бананів дорожче за кілограм апельсинів на 5 грн за 5 кг бананів заплатили стільки ж скількі за 6 кг апельсинів скількі коштує кілограм бананів

Ответы

Автор ответа: eugenegardeckii
1

Ответ:

кілограм бананів коштує 30 грн, а кілограм апельсинів - 25

Объяснение:

кілограм бананів позначемо х, а кілограм апельсинів - у

x = y+5

5x=6y

5(y+5)=6у

5y+25=6y

5y-6y=-25

-y=-25

y=25

кілограм бананів коштує на 5грн більше ніж кілограм апельсинів, звідси

x=25+5

x=30

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: якукуу
Предмет: Русский язык, автор: геля159