Предмет: Физика, автор: pelmeshkavsmetani

На провідник завдовжки 0,8 м, що міститься в магнітному полі перпендикулярно до магнітних ліній, діє сила Ампера 0,04 Н. Визначте силу струму в провіднику, якщо індукцiя магнітного поля дорівнює 0,1 Тл.​

Ответы

Автор ответа: mathkot
2

Ответ:

Сила тока в проводнике равна 0,5 A

Объяснение:

Дано:

l = 0,8 м

F_{A} = 0,04 Н

B = 0,1 Тл

\alpha = 90°

Найти:

I \ - \ ?

-------------------------------------

Решение:

Сила Ампера:

F_{A} = BIl \sin \alpha \Longrightarrow \boldsymbol{ \boxed{I = \frac{F_{A}}{Bl \sin \alpha } } }

Расчеты:

\boldsymbol I = 0,04 Н / (0,1 Тл · 0,8 м · sin 90°) = 0,5 A

Ответ: I = 0,5 A.

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: JKT02
Предмет: Английский язык, автор: геж
Предмет: Геометрия, автор: dan1266