Предмет: Физика, автор: locsiyt

В однорідному магнітному полі індукцією 0.6Тл розташований провідник довжино. 30см від кутом 30° до магнітних ліній яка сила діятиме на провідник якщо по ньому промустити струм 4А?

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
2

Ответ: 0,36Н

Объяснение:

Дано:

B=0,6Тл

l=30см=0,3м

α=30°

I=4А

------------

F-?

F=I*B*l*sinα=4*0,6*0,3*0,5=0,36Н


dinaaaaaaa75: Помогите пожалуйста пожалуйста
dinaaaaaaa75: Мне тоже помогите пожалуйста пожалуйста
Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: пиченька6