Предмет: Информатика, автор: rewtr

Обчисліть скільки часу потрібно для передавання
відеокліпу об'ємом 160 Мб за допомогою мо­дему зі швидкістю 800 Кбіт/с.


 

Ответы

Автор ответа: pinaeva23
0
t=160Мб/800кбит/c = 160*1024*8/800=1638,4c/60=27,3минут/60=0.46ч
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: vvwwuunn7
Предмет: Математика, автор: Аноним