Предмет: Химия, автор: kakish2008m

Обчисліть масу солі та води для приготування 35%-ного розчину CuSO4 , масою 200г.​

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
1

Ответ:

Объяснение:

m(CuSO4) = 200  * 35% : 100% = 70 г

m(H2O) = 200 г - 70 г = 130 г

Похожие вопросы