Предмет: Физика, автор: katemahynia

Тіло рухається по колу радіусом 25 м. Визначити шлях (l ) та переміщення тіла (s) з точки А в точку В

Приложения:

Ответы

Автор ответа: eptaprivet183
1

Ответ:

a) L=2*pi*R=6,28*0,2=1,256 м S=0

б) L=pi*R=1,256/2=0,628 м S=2*R=0,2*2=0,4 м

в) L=0,5*pi*R=0,5*0,628=0,314 м S=sqrt(R^2+R^2)=R*sqrt(2)=0,282 м

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: 5Нарния5
Предмет: Литература, автор: denisdotsenko11