Предмет: Химия,
автор: mkr12208
Обчисліть масові частки всіх елементів в купрум ІІ нітраті Сu(NO3)2
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
Mr(Cu(NO3)2) = 64 + 14*2 + 16*6 =188
W(Cu) = Ar(Cu) *n / Mr(Cu(NO3)2 *100% = 64*1 / 188 *100% =34%
W(N) = Ar(N) *n / Mr(Cu(NO3)2) *100% = 14*2 / 188 *100% =15%
W(O) = Ar(O) *n / Mr(Cu(NO3)2 *100% = 16*6 / 188 *100% = 51%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ИмбирныйПряник
Предмет: Русский язык,
автор: Kris12115
Предмет: Английский язык,
автор: Andreichik228
Предмет: Математика,
автор: dashahello26
Предмет: География,
автор: aubakirovabalzan