Предмет: Химия,
автор: Igrozila
1. Визначити молекулярну формулу алкану, масова частка Карбону в якому 84,3%.
2. Масова частка Карбону в органічній речовини становить 82,76%, Гідрогену – 17,24%. Визначити формулу речовини, якщо відносна густина її за воднем становить 29.
3. Вуглеводень, густина якого за нормальних умов дорівнює 2,5 г/л, має масову частку Карбону 0,8571. Виведіть молекулярну формулу вуглеводню.
Ответы
Автор ответа:
3
дано
D(CxHy)=2.5 g/L
W(C)=0.8571 = 85.71%
-------------------------
CxHy-?
W(H)=1 - 0.8571 =0.1429 = 14.29%
CxHy / 2.5 = 85.71/12 : 14.29 / 1
CxHy=18 : 36
C18H36
Дай пж 5 звёзд.
Приложения:


Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: risenkeldieva23
Предмет: Русский язык,
автор: tatanatenaeva
Предмет: Русский язык,
автор: MAGIC2277
Предмет: Математика,
автор: dimonkurenkov76