Яким чином змінюються потреби людини в залежності від місця проживання.
Ответы
Ответ:
завдяки багаторазовому повторенню певних дій. Так, щоб навчитися писати, дитина вправляється правильно проводити і з’єднувати лінії. Опанувавши ці дії, учень уже не замислюється, як діяти, щоб написати слово або речення. Робить це автоматично. Багаторазове повторення тієї самої дії, доведення дії до автоматизму перетворюють уміння на навичку.
Навичка — це здатність робити щось автоматично, не замислюючись. Ходьба, читання, писання, мовлення, катання на ковзанах і лижах — усіх цих навичок набуваєш після багаторазового повторення.
Звичка — це спосіб дії, поведінки, що став для людини постійним, звичним, характерним саме для неї. Наприклад, замислюючись, спираєшся на лікоть або прикушуєш нижню губу. Коли щось розповідаєш, постійно прибираєш волосся з лоба. Прокинувшись, щоранку чистиш зуби. Ти не замислюєшся, чому так робиш. Такі та інші звички виникають унаслідок багаторазового повторення протягом тривалого часу. Якщо робитимеш зарядку не вряди-годи, а щоранку протягом року, це стане звичкою.
І навички, і звички формуються в результаті постійних повторень певних дій. Проте навички можна удосконалити й розвинути, звички ж не розвиваються і не вдосконалюються — такі дії просто притаманні поведінці людини.
Звички, яких набуваєш упродовж життя, можуть бути корисними і шкідливими.
Корисні звички та їх наслідки: