Предмет: Химия,
автор: dimabos2007
65 г кухонної солі розчинили у 400 мл води. Яка масова частка % розчиненої речовини в розчині?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
≈ 13,98 %
Объяснение:
M р-ра = 400+65=465 г
m вещ-ва = 65
w р-ра = 65*100/465 ≈ 13,98 %
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Сабина20034444
Предмет: Русский язык,
автор: na7syre1rovaalimka
Предмет: Английский язык,
автор: лада136
Предмет: География,
автор: Destability
Предмет: Химия,
автор: VeronikaM99