Предмет: Физика,
автор: levssy
Чотири резистори по 11 Ом з'єднали послідовно. Визначити загальну напругу та напругу на першому резисторів, якщо сила струму на другому резисторі 0,02А.
Ответы
Автор ответа:
1
R(заг) = R₁ + R₂ + R₃ + R₄
R(заг) = 11 Ом × 4 = 44 Ом
Послідовно ⇒ I = const ⇒ I₁ = I₂ = I₃ = I₄ = 0,02 А
U(заг) = I × R; U(заг) = 44 × 0,02 = 0,88 В
U₁ = U / 4 = 0,22 В
Відповідь: U(заг) = 0,88В; U₁ = 0,22 В
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: полса
Предмет: Русский язык,
автор: Tara1111
Предмет: Русский язык,
автор: Top1003
Предмет: Алгебра,
автор: wgete
Предмет: Химия,
автор: viktiriychernyeva