Предмет: Химия, автор: goglpuchkin

Обчисліть масу осаду, який виділиться в результаті взаємодії 25г купрум(ІІ)хлориду з калій гідроксидом(н.у.)​

Ответы

Автор ответа: heisenberg005
2

CuCl2+2KOH=>Cu(OH)2+2KCl

осад—Cu(OH)2

Mr(CuCl2)=135

n(CuCl2)=25/135=0,185моль

n(CuCl2)=n(Cu(OH)2)=0,185

Mr(Cu(OH)2)=98

m(Cu(OH)2)=98×0,185=18,13г

Похожие вопросы