Предмет: Физика, автор: xwers77

Гуркіт грому спостерігач почув через 11 с після спалаху, Знайти відстань до епіцентра грози

Ответы

Автор ответа: nerlvixx
1

Ответ:

Задача 1

Дано:

t = 11 с

V = 343 м/с

___________

L - ?

Расстояние:

L = V·t

L = 343·11 ≈ 3 800 м

Задача 2

Дано:

ν = 4 Гц

V = 8 м/с

___________

λ - ?

Период:

T = 1/ν

Длина волны:

λ = V·T = V / ν

λ = 8 / 4 = 2 м

Похожие вопросы