Предмет: Українська мова, автор: mangalibmay

13 13 Подумайте й дайте відповіді на запитання у формі розповіді. Скористайтеся таблицею «Частини мови» на форзаці. 1. Чому частини мови поділяють на самостійні та службові? Які є самостійні части- ни мови? 2. Чим іменник відрізняється від прикметника? 3. Яка роль числівників у мові? 4. Якими граматичними ознаками займенники подібні до іменників, прикметників, числівників? А чим відрізняються від цих частин мови?​

Ответы

Автор ответа: MysticalOrient
2

Ответ:  1. Головною ознакою самостійних частин мови є те, що вони – члени речення, що мають граматичну вагу та своє лексичне значення. - частка. Роль службових частин мови в реченні – зв'язок слів між собою, надання певних емоційних відтінків членам речення або творення нових слів і морфологічних форм. Самостійні частини мови: - іменник - прикметник - дієслово – займенник.

2. Чим ще іменники відрізняються від прикметників? У якісних прикметників може бути повна і коротка форма (могутній - могутній). У іменників такий особливу рису немає.

3. Числівник — це значуща самостійна частина мови, яка позначає кількість предметів або їх порядок при лічбі й відповідає на питання скільки?

4. Морфологічні ознаки займенника - це рід (якщо є), число (якщо є), відмінок. Одні займенники змінюються за відмінками, як іменники (я, він, хто, що і под.), інші - за родами, числами й відмінками, як прикметники (наш, деякий, нічий і под.). Займенники скільки, стільки змінюються за відмінками , як числівник два.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: fff5ttt
Предмет: Русский язык, автор: diasaiaru