Предмет: Физика,
автор: lineukarandah567
Яку роботу виконуе вантажівка , яка перетягуе прічіп із силою 8000 H на відстань 200м
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
F=8000H
S=200м
Найти:A
Решение:
A=FS
A=8000*200=1600000Дж=1600кДж
Ответ:А=1600кДж
Похожие вопросы
Предмет: Черчение,
автор: phenE
Предмет: Русский язык,
автор: Serega00022130a
Предмет: Окружающий мир,
автор: nadzhimaddin
Предмет: Геометрия,
автор: anonimedik