Предмет: Физика,
автор: aeto747
Визначте модуль сили Ампера, що діє на провідник зі струмом завдовжки 25 см у магнітному полі з індукцією 0,04 Тл, якщо кут між вектором магнітної індукції й напрямком струму становить 30°. Сила струму в провіднику дорівнює 0,25 А.
Ответы
Автор ответа:
7
Ответ:
Підставимо значення всіх величин, враховуючи, що sin 30° = 0,5 (див. на форзаці таблицю значень синусів і тангенсів для кутів 0-90°).
FА = 0,04 Тл · 0,25 А · 0,25 м · 0,5 = 1,25 · 10-3 Н.
Відповідь: FА = 1,25 · 10 3 Н.
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: temirgali75
Предмет: Окружающий мир,
автор: 56789019
Предмет: Русский язык,
автор: dana99kz
Предмет: Физика,
автор: nastyadovgal200