Предмет: Физика, автор: pakira67

допоможіть будь ласка ​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: Cohendd
0

Параллельное соединение двух проводников.

"Измеряем" и записываем в таблицу.

U1=U2=U=5 B.

I1=0,5 A

I2=0,25 A

I=0,75 A

R1=10 Oм

R2=20 Oм

R=6,7 Ом.

--------------------------

Проверяем законы параллельного соединения.

U=const=5 B.

I=I1 + I2=0,5 + 0,25=0,75 A

1/R=1/10 + 1/20=3/20

R=20/3=6 2/3 Ом ≈6,7 Ом.

Все верно.

Автор ответа: zybkov1950
0

Відповідь: 10. Ми переконалися, що:

загальна напруга на кінцях паралельного з'єднання дорівнює напрузі на кожному з резисторів;

Загальна сила струму дорівнює сумі сил струмів на кожному з резисторів:

величина, обернена загальному опору кола, дорівнює сумі величин, обернених опорам паралельно з'єднаних резисторів.

Приложения:

pakira67: дякую вже не потрібно
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: ятагарассу1