Предмет: Химия,
автор: kostiukanastasi41
який об'єм кисню (н.у) витрачено на згорання 27.2 г фосфіну PH3. ДОПОМОЖІТЬ!!!
Ответы
Автор ответа:
0
2PH3 + 4O2 --> P2O5 + 3H2O
2 : 4 : 1 : 3
M(PH3)= 31 + 1*3 = 34г/моль
n(PH3)= 27,2г = 0,8моль
34г/моль
n(O2) = n(PH3) * 4 = 0,8 моль * 4 = 1,6 моль
2 2
V(O2)= 1,6 моль * 22,4дм3/моль ≈ 35,8дм3
kostiukanastasi41:
дякую
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(РН3) = 27,2г
Знайти: V(О2)-?
27,2г х г
2PH3 + 4O2 → P2O5 + 3H2O
1 моль 4 моль
Mr(PH3 ) = 34 г/моль V= 22,4 * 4 = 89,6 л/моль
Знайдемо об'єм кисню: V(О2) = (27,2 * 89,6)/34 = 71,68 л
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: zuli5
Предмет: Другие предметы,
автор: mause25
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: olesahamadieva
Предмет: История,
автор: kirillschvanov
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: idrisalemhsnov816