Предмет: Физика,
автор: sasacugui
Яка кількість теплоти потрібна щоб нагріти 5 кг алюмінію на 4°с салюм = 920 Дж/кг°с
Ответы
Автор ответа:
1
Q = c·m·Δt
Q = 920 × 5 × 4 = 18400 Дж = 18,4 кДж
sasacugui:
мне надо дано
c=920Дж/кг с; m=5кг; дельта t = 4c; Q-?
спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: даша0503
Предмет: Русский язык,
автор: sony48798mohin
Предмет: Математика,
автор: bagatyk