Предмет: Химия,
автор: scrangmarceniuk
Срочно! Який об’єм кисню потрібний для
спалювання 4 л пентану (н.у.)? Який об’єм вуглекислого газу утвориться?
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Объяснение:
Дано:
(C5H10) - 4л
Знайти: V(O2) - ? V(СO2) -?
4 л х л х л
2C5H10 + 15O2 → 10CO2 + 10H2O
n= 2моль n=15 моль n = 10 моль
V = 22,4 * 2 = 44,8 л V = 22,4 *15= 336 л V = 22,4 * 10 = 224 л
Складемо пропорцію:
4л (С5Н10) - х л (О2)
44,8 л (С5Н10) - 336 л (О2)
V(O2) = 4 * 336 : 44,8 = 30 л об’єм кисню потрібний для спалювання
4 л пентану
4л (С5Н10) - х л (СО2)
44,8 л (С5Н10) - 224 л (СО2)
V(СO2) = 4 * 224 : 44,8 = 20 л об’єм вуглекислого газу який утвориться
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: znanija30
Предмет: Русский язык,
автор: ПростоКрисс2005
Предмет: Русский язык,
автор: maxsimus9
Предмет: Физика,
автор: kirilpetrov169
Предмет: Математика,
автор: maksim22032