Предмет: История, автор: blludmila1901

коли появилась історія?​

Ответы

Автор ответа: ararat247
0

Ответ:

Объяснение:

Істо́рія Украї́ни — історія земель сучасної України, українського народу та інших національностей, що проживають на території України, від доісторичних часів до сьогодення.

Територію України первісні люди почали заселяти з давніх-давен (перші сліди датуються більш ніж 1 млн років), після чого вже її не полишали навіть в часи найбільшого просування льодовиків на південь . Територія країни належить до найперших вогнищ цивілізації та містобудування, вона входить до первісного ареалу приручення коня, винаходу колеса та освоєння перших металів людством. Різні хвилі міграції індоєвропейців до Європи та пізніші в зворотному напрямку склали підґрунтя різнобарвної картини її населення.

Поділ території на великі природні лісову й степову смуги зумовив різні форми господарювання й заклав характер подальших історичних процесів, в яких степ український завжди залишався невід'ємною складовою загальноєвразійських історичних і етноміграційних процесів у Великому степу. Грецька колонізація морського узбережжя увібрала територію України до орбіти античної цивілізації як її північний фронтир . Велике переселення народів першої половини першого тисячоліття н. е.  підживило процеси державотворення у слов'янських племен , у яких на Східноєвропейській рівнині постала потужна середньовічна держава Київська Русь. Подальші процеси феодального дроблення відкинули окремі її частини на різні орбіти європейського  та євразійського світів (Золота Орда) .

Західні землі Руси спочатку зібрало Велике князівство Литовське, яке, шукаючи союзників у боротьбі з Московським царством та балтійськими німцями тісно інтегрується із Польським королівством . Утворюється потужна східноєвропейська держава ранньомодерного часу — Річ Посполита . Соціально-політичні процеси в якому й нагальна потреба в захисті від кочовиків на півдні призводять до появи козацтва . Яке саме невдовзі стане провідною силою в процесах його руйнації, становленню нової української нації, розбудові самостійної держави — Гетьманщини . Українська нація, затиснута між трьох світів, мусульманського півдня, католицької твердині на заході й нового православного центру на сході, намагається торувати власний шлях, що на певному етапі більш тяжів до останнього .

Завдяки культурному просвітництву хвилі мігрантів з Подніпров'я, що знайшли місце застосування власним талантам на Москві, остання поступово частково європеїзувалася та трансформувалася у потужну євразійську силу — Російську імперію . Ця сила за декілька століть поглинула майже усі українські етнічні землі, намагалася асимілювати їхнє населення у власному цивілізаційному морі .

Придушуючи всі спроби власної національної розбудови українців [⇨], намагається не дати іншим державам відірвати їх до власних орбіт, поєднуючи силу та підступність, перманентно нав'язує власну волю нескореному народові [⇨]. Народові, що наприкінці XX століття виборов для себе ще один шанс бути господарем на свої землі, володарем своєї волі та своєї долі . Український народ продовжує боротьбу за власне місце у цім світі .

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: DashaZhovnirenko
ВСТАВИТЬ НУЖНЫЕ СЛОВА!!! СРОЧНО!!!!!!
Old Margaret was just the kind of cook that we wanted. Lots of cooks can do rich dishes
well. Margaret couldn’t. But she 1_______________ to cook simple, everyday dishes in a way
that made our mouths water. Her apple-pies were the best pies I’ve ever tasted.
But to 2_______________ the truth, even Margaret sometimes miscalculated. A large,
royal-looking steak would be set before Father, which, upon being cut into, would turn
3________________ to be underdone. Father’s face would darken with disappointment. He would
raise his foot and stamp slowly and heavily three times on the rug.
At this solemn 4_______________ , we would hear Margaret leave the kitchen below us and
come up the stairs to the dining-room door.
“Margaret, look at the steak.”
Margaret would peer with a shocked look at the platter. She would then seize the platter and
make off with it.
Father and Margaret were united by the intense interest they both took in cooking.
Each understood the other instinctively. I have to 5______________ that they had a complete
fellow-feeling. Mother’s great interest was in babies. She loved her children and her happiness depended 6__________________ them. She wanted to keep Father pleased somehow, and if it
was too difficult or impossible she didn’t always care about even that.
At table it was Father who carved the fowl, or sliced the roast lamb or beef. I liked to
7___________________ him take the knife and go at it. And usually the cooking had been as
superb as the carving. Sometimes it was so perfect that Father would summon Margaret and say in a
low voice, “You are a good cook”.
1. A) used B) kept C) held D) took
2. A) speak B) tell C) talk D) say
3. A) out B) of C) over D) into
4. A) sign B) signal C) gesture D) movement
5. A) accept B) agree C) admit D) adopt
6. A) on B) of C) in D) at
7. A) look B) see C) gaze D) watch
Предмет: Математика, автор: sophiya26