Предмет: Физика, автор: Lisenak200

використовуючи схему електричного кола, зображеного на рисунку, визначте загальну напругу на ділянці АС, якщо амперметр показує 5 А, а R1=2 Ом, R2=3 ОМ, R3=6 Ом, R4=5 Ом

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА, ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 30В

Объяснение:

Дано:

R1=2 Ом,

R2=3 ОМ,

R3=6 Ом,

R4=5 Ом

I=5А

--------------

U-?

U=I*R

R=1/(1/R1+1/R2+1/R3)+R4=1/(1/2+1/3+1/6)+5=6 Ом

U=5*6=30В

Похожие вопросы