Предмет: Химия, автор: poliskoanastasia3

СРОЧНО!!!!!¡!!!Обчисліть масу води та об'єм вуглекислого газу карбон(IV) окси- ду (н. у.), які утворяться в результаті повного згорання метану СH, об'ємом 28 л (н. у.). ​

Ответы

Автор ответа: dobriakua
0

Дано:

V(CH4) = 28 л

Знайти:

m(H2O) - ?

V(CO2) - ?

Рішення:

1) CH4 + 2O2 → CO2 + 2H2O;

2) n(CH4) = V / Vm = 28 / 22,4 = 1,25 моль;

3) n(H2O) = n(CH4) = 1,25 моль;

4) M(H2O) = 18 г/моль;

5) m(H2O) = n * M = 1,25 * 18 = 22,5 г;

6) V(CO2) = V(CH4) = 28 л.

Відповідь: Маса H2O становить 22,5 г; об'єм CO2 - 28 л.

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: volodymyryarem