Предмет: Физика, автор: lillaaaaaakatten

реостат виготовлений з алюмінієвого дроту завдовжки 11м, має переріз 1мм². Визначте напругу на реостаті при силі струму в ньому 1,75 А

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 0,539В

Объяснение:

Дано:

l=11м

S=1мм²

I=1,75А

ρ=0,028 Ом*мм²/м

-----------------

U-?

U=IR

R=ρl/S=0,028*11/1=0,308 Ом

U=1,75*0,308=0,539В

Похожие вопросы