написати про правила етикету в Україні
Ответы
Ответ:
Бесіда
Вихована людина рідко розповідає в суспільстві про своїх особистих справах, стосунки на роботі, своїх дітей, нездужання, турботи, звичках, смаках. Без особливої потреби він не поділиться і тим, що робив з ранку.
Культурна людина мало говорить і про справи своїх ближніх. Іншими словами, не бреше.
Корисно вчитися не тільки говорити, але й слухати. А це не значить просто мовчати. Слід дивитися на співрозмовника зацікавлено і час від часу вставляти які-небудь зауваження як свідчення того, що ви розумієте, про що йде мова.
Ввічлива людина рідко перериває чужу розповідь, навіть якщо чула його добру сотню разів.
В гостях
Ми говорили про запізнення, але достроковий прихід часом навіть гірше. Ми можемо застати господарів передвигающими столи, а гаряча вечеря — в процесі приготування.
Дітей водять в гості тільки тоді, коли вас з ними запросили. Люблячим батькам слід утримуватися від того, щоб розважати товариство своїми дітьми. У класичних правилах поведінки передбачалося, що запрошений може привести з собою приїхавшого до нього погостювати родича або знайомого. Це правило розумно тільки за умови, якщо ви попередили господиню.
В гостях негарно відмовлятися від частування, потрібно приймати пропоноване блюдо без коливань. Того, хто знаходиться на строгій дієті, бажано зовсім не приймати запрошення на вечерю. Але, якщо все ж ви прийшли, завжди можна взяти на свою тарілку порцію поменше, можна навіть залишити її на тарілці, але не займати уваги присутніх своїми дієтичними проблемами або нелюбов'ю до даної страви