Предмет: Физика,
автор: viktoriyasagan
Залізна дротина за 0 градусів мала довжину 20 м в наслідок нагрівання вона сбільшилася на 30 мм. Визнач на скільки градусів нагріли дротину?
Lзаліза=1,2•10(-5-це в степені) 1/C
ДАМ 50 БАЛІВ‼️‼️‼️
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 125°С
Объяснение:
Дано:
t=0°C
L0=20м
ΔL=30мм=0,03м
α=1,2*10⁻⁵ 1/С
-------------------
t-?
L=Lo*(1+αt)
L=Lo+Lo*α*t
L-Lo=Lo*α*t
ΔL=Lo*α*t
t=ΔL/(Lo*α)=0,03/(20*1,2*10⁻⁵)=125°С
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: olimovasadbek34
Предмет: Другие предметы,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: ElfNoComment1
Предмет: Українська література,
автор: denessemenyta140966
Предмет: Математика,
автор: nikuka1234