Предмет: Математика,
автор: boikonasty6
Хлопчик купив 5 кг цукру. Чи може цей товар коштувати 94 грн; якщо ціна за один кілограм вказана без копiйок?
Ответы
Автор ответа:
1
Ні, також не може
94:5=18,8(грн) вартість 1 кг
94:5=18,8(грн) вартість 1 кг
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Reginla
Предмет: Українська мова,
автор: artemdobrodienkOoo
Предмет: Русский язык,
автор: nastik20047настя
Предмет: География,
автор: danadbifdugf
Предмет: Математика,
автор: gracevdavid95