Предмет: Математика, автор: boikonasty6

Хлопчик купив 5 кг цукру. Чи може цей товар коштувати 94 грн; якщо ціна за один кілограм вказана без копiйок?​

Ответы

Автор ответа: Winfea
1
Ні, також не може
94:5=18,8(грн) вартість 1 кг
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: gracevdavid95