Предмет: Физика, автор: swixx69

3 Визначте роботу, що виконується під час піднімання гранітної пли- ти об'ємом 0,3 м на висоту 10 м. Густина граніту 2500 кг/м³.​

Ответы

Автор ответа: 555ai555
0

Ответ:

Объяснение:

V = 0.3 м³

h = 10 м

p = 2500 кг/м³

A = ?

m = V*g

A = F*h = m*g*h =V*p*g*h = 0.3*2500*10*10 = 75 кило Джоулей

Похожие вопросы