Предмет: Химия, автор: viktoria24lisecka

розрахуйте який обєм кисню потрібний для горіння етану а) 960 г, б) 200л​

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
0

Відповідь:

2C2H6+7O2=4CO2+6H2O

a)

M(C2H6)=30г/моль

n(C2H6)=960/30=32моль

n(C2H6):n(O2)=2:7

n(O2)=32*7/2=112моль

V(O2)=112*22,4=2508,8л

б)

V(C2H6):V(O2)=2:7

V(O2)=200*7/2=700л

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир, автор: киса672