Предмет: Химия,
автор: Kakomet
Яка маса солі утвориться під час взаємодії 20г натрій гідроксиду і хлоридною кислотою
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
NaOH + HCl = NaCl + H2O
m(NaOH) = 20г
m(NaCl) - ?
Решение:
1) μ(NaCl) = μ(NaOH) = 20 г / 40 г/моль = 0,5 моль
2) m(NaCl) = 0,5 моль * 58,5 г/моль = 29,25 г
Ответ: 29,25 г
Kakomet:
Спасибо большое.♥️
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: xxveronika21xx
Предмет: Русский язык,
автор: 251220091
Предмет: Українська література,
автор: KaktusssVlad
Предмет: Русский язык,
автор: 380985489144max
Предмет: Алгебра,
автор: акнаскО